Baza produktów i usług

15 listopada 2022

Uprzejmie informujemy, iż na zmodernizowanym portalu kujawsko-pomorskiej ekonomii społecznej pojawiła się nowa zakładka „Baza produktów i usług”. Jest ona przeznaczona dla tych podmiotów ekonomii społecznej, które chcą zaprezentować ofertę świadczonych usług lub wykonywanych produktów. Link do podstrony: http://es.rops.torun.pl/baza-produktow-i-uslug. Zakładka niedługo zmieni swój wygląd na bardziej atrakcyjny – każda branża będzie oznaczona specjalnym piktogramem.
Wizytówka zainteresowanego podmiotu będzie zawierała: dane kontaktowe, logotyp oraz opisy oferowanych usług bądź wykonywanych produktów wraz ze zdjęciami. W założeniu każdy produkt lub każda usługa będzie prezentowany/a osobno, na przykład, jeśli dany podmiot oferuje trzy rodzaje usług (nocleg, catering, ozonowanie) lub kilka produktów (np. sok z aronii, sok z czarnego bzu i mydła naturalne) to oferty powinny być rozbite na każdą z usług/produktów z opisem oferty i ze zdjęciem każdego z produktów/usług.

Stworzeniem wizytówki w Bazie zajmie się administrator portalu. Aby zainteresowany podmiot miał zrobioną wizytówkę, należy przesłać wykaz potrzebnych danych oraz materiałów graficznych.

Dane teleadresowe i kontaktowe należy podać, wypełniając formularz, dostępny pod tym linkiem:
https://forms.gle/TwHvM6cG27GM7sVM9

Natomiast opisy poszczególnych produktów i usług, wraz ze zdjęciami i logotypem, proszę podsyłać na adres: r.kowalski@rops.torun.pl

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt telefoniczny – nr 501 604 113