Bezpłatne szkolenie dotyczące pokazania efektów projektu – Model współpracy instytucji zatrudnienia socjalnego z innymi podmiotami realizującymi usługi społeczne

23 marca 2022

Informujemy o możliwości uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym pokazania efektów projektu – Model współpracy instytucji zatrudnienia socjalnego z innymi podmiotami realizującymi usługi społeczne. Uczestnicy (szkolenia trwają od stycznia w całej Polsce – odbyły się już w Lublinie, Kielcach, Szczecinie, Zielonej Górze, Poznaniu, Rzeszowie, Białymstoku, Warszawie, Olsztynie i Gdańsku) twierdzą, że jest to naprawdę ciekawy projekt i warto aby się z nim zapoznać.

Model pokazuje jak podmioty ekonomii społecznej i samorządy mogą współpracować i znaleźć finansowanie na działalność społeczną.

Model ma być poradnikiem kierowanym do odbiorców na różnych poziomach administracji terytorialnej myślących o rozwoju usług społecznych i kierunkach reintegracji społecznej oraz wspierać PES już działające w tym zakresie. Model jest kierowany przede wszystkim do takich instytucji:

  • ROPS
  • OWES
  • Urzędy gmin i powiatów
  • CUS, OPS, PCPR
  • KIS, CIS
  • Spółdzielnie socjalne, NGO

Szkolenie można odbyć na 2 sposoby:

1. uczestnictwo osobiste w wersji stacjonarnej – w Bydgoszczy dnia 30 marca 2022 (Hotel Ikar, ul. Szubińska 32, Bydgoszcz)

2. uczestnictwo w wersji on-line – tu przewidujemy 2 opcje do wyboru – każdy zarejestrowany otrzyma poprzez email oba warianty:

– w dniu szkolenia poprzez wysłany przez nas dostęp do platformy streamingowej

w dowolnym dniu poprzez wysłany przez nas link do filmu ze szkolenia

Rejestracja na szkolenie w każdej wersji odbywa się poprzez stronę www.nowymodel.com.pl (trzeba wejść na stronę, wybrać termin i opcję i zarejestrować się)

 

Szkolenie poprowadzą: Angelika Jaworska i Bogumiła Michalska (ekspertki, które uczestniczyły w testowaniu modelu).

 

Szkolenie odbywa się w każdym mieście wojewódzkim w podanych na stronie terminach w godzinach 9.00-16.00

W ramach szkolenia stacjonarnego uczestnicy otrzymają: wyżywienie, materiały szkoleniowe i Certyfikat Uczestnictwa.

Dla uczestników szkolenia on-line wyślemy niezbędne linki i dostępy, materiały szkoleniowe oraz Certyfikat Uczestnictwa.

Wszelkie informacje i możliwość rejestracji znajdą Państwo na stronie www.nowymodel.com.pl

Zarejestruj się już dziś – ilość miejsc w wersji stacjonarnej ograniczona !