Już dziś – Dzień Porad Obywatelskich!!

26 lipca 2018

Serdecznie zapraszamy już dziś do siedziby Fundacji Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu, przy ul. Dubienka 2 gdzie odbędzie się darmowy „Dzień Porad Obywatelskich”. Spotkanie odbędzie się w godzinach 13:00-15:00.

Podkreślamy, iż celem niniejszego przedsięwzięcia jest tworzenie świadomego społeczeństwa obywatelskiego, poprzez korzystanie z wiedzy i doświadczenia specjalistów, m.in. z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Inowrocławiu, Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Inowrocławiu. Osoby uczestniczące w spotkaniu będą mogły skorzystać również z nieodpłatnych porad prawnych oraz stworzyć swój prywatny profil PUE, który pozwala na wgląd we wszystkie kwestie związane chociażby z odprowadzanymi przez pracodawców składkami, ze zwolnieniami lekarskimi, czy przyszłą emeryturą (osoby zainteresowane stworzeniem profilu PUE muszą wziąć ze sobą dowód osobisty oraz posiadać adres email).

Informacje na temat spotkania można pozyskać pod nr telefonu: 52 357 62 15, bądź mailowo: sekretariat@ekspert-kujawy.pl. ZAPRASZAMY!