„Najlepszy Produkt PES Kujaw i Pomorza”

4 sierpnia 2022

Zapraszamy podmioty ekonomii społecznej do składania propozycji swoich produktów do udziału w konkursie „Najlepszy produkt PES Kujaw i Pomorza”.

11 października w CKK Jordanki w Toruniu odbędzie się 12. Edycja Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej, podczas którego wybierzemy najlepszy produkt regionu. W ramach konkursu w foyer Sali Kameralnej zorganizowana zostanie część ekspozycyjna zgłoszonych produktów, które ubiegać się będą o głosy uczestników forum. Na zwycięski PES czeka atrakcyjna nagroda.

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do udziału w niniejszym przedsięwzięciu. W tym celu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, a na zgłoszenia oczekujemy w terminie do 6 września 2022 r. Zdjęcia produktów prosimy przesłać mailem na adres: a.jarzemski@rops.torun.pl.

Z danych z archiwum przypominamy, jak to było w 2019 roku podczas jubileuszowego 10 Forum, gdy głosami publiczności Najlepszym Produktem PES został zestaw produktów Krainy Skrwy Manufaktury Zdrowia Sp. z o.o. z miejscowości Rak. W nagrodę, reprezentacja PES udała się na wizytę studyjną do Włoch.

Zapraszamy na stronę:

http://www.es.rops.torun.pl/aktualnosc/wybieramy-najlepszy-produkt-pes-kujaw-i-pomorza