Oferta Fundacji We are for U

27 maja 2022

Fundacja We are for U to centrum inspiracji i wspierania działań na rzecz rozwoju kariery osób, które chcą ją budować w oparciu o swoje pasje i talenty. Naszą misją jest pomaganie wszystkim, którzy pragną w świadomy i profesjonalny sposób się rozwijać, szczególnie   w obszarze szeroko rozumianej twórczości, niezależnie od tego czy ktoś tańczy, śpiewa, rysuje czy w inny sposób działa twórczo. Nasze działania koncentrujemy przede wszystkim na młodych, pomagając im w budowaniu przyszłości z szansą na sukces i poczucie spełnienia. 

Organizujemy wydarzenia artystyczne, warsztaty, spotkania i finansujemy również takie działania dla osób, które tego potrzebują. Realizując nasze projekty współpracujemy z innymi organizacjami oraz ogólnopolskimi firmami takimi jak: Going, Empik, A.Blikle, Be Happy Museum, Atrium Reduta, FreshMail, Evenea oraz z Kujawsko-Pałuckim Centrum Ekonomii Społecznej. Pozwala nam to dotrzeć do kilku tysięcy odbiorców każdego miesiąca.

Nasze projekty realizujemy we współpracy ze znanymi w Polsce i za granicą twórcami, choreografami i influencerami, którzy dzielą się z odbiorcami naszej oferty cennym doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi wskazówkami, które służą do rozwijania indywidualnej ścieżki kariery. Szkolimy, dajemy narzędzia, dzielimy się doświadczeniami i wiedzą, tworzymy przestrzeń do doskonalenia własnego warsztatu.

Wspieramy rozwój. Rozwijamy talenty, a nasze wartości to:

– Profesjonalizm

– Pasja

– Rozwój

– Innowacyjność

– Wsparcie

– Zaangażowanie

– Tolerancja

Jako Przedsiębiorstwo Społeczne świadczymy kompleksowe działania reklamowe dla podmiotów komercyjnych, które chcą ukazać swoją markę w ciekawy i atrakcyjny dla odbiorców sposób tj. podczas projektów realizowanych przez fundację. W szczególności świadczymy profesjonalne świadczenia reklamowe z wykorzystaniem cyfrowych narzędzi marketingowych.

 

Fundacja We are for U

ul. Płocka 131/35, 87-800 Włocławek

tel. 797 356 076

fundacja@weareforu.pl

www.weareforu.pl