Fundacja We are for U to centrum inspiracji i wspierania działań na rzecz rozwoju kariery osób, które chcą ją budować w oparciu o swoje pasje i talenty. Misją Fundacji jest pomaganie wszystkim, którzy pragną w świadomy i profesjonalny sposób się rozwijać, szczególnie w obszarze szeroko rozumianej twórczości, niezależnie od tego czy ktoś tańczy, śpiewa, rysuje czy w inny sposób działa twórczo. Działania Fundacji koncentrowane są przede wszystkim na osobach młodych , którym Fundacja pomaga w budowaniu przyszłości z szansą na sukces i poczucie spełnienia. 

Fundacja organizuje wydarzenia artystyczne, warsztaty, spotkania i finansuje również takie działania dla osób, które tego potrzebują. Realizując projekty współpracuje z innymi organizacjami oraz ogólnopolskimi firmami takimi jak: Going, Empik, A.Blikle, Be Happy Museum, Atrium Reduta, FreshMail, Evenea. Dzięki czemu Fundacja dociera do kilku tysięcy odbiorców każdego miesiąca.

Projekty realizuje we współpracy ze znanymi w Polsce i za granicą twórcami, choreografami i influencerami, którzy dzielą się z odbiorcami działań Fundacji We are For U cennym doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi wskazówkami, które służą do rozwijania indywidualnej ścieżki kariery. Fundacja szkoli, daje narzędzia, dzieli się doświadczeniami i wiedzą, tworzy przestrzeń do doskonalenia własnego warsztatu.

Fundacja We are for U kieruje się następującymi wartości:

– Profesjonalizm

– Pasja

– Rozwój

– Innowacyjność

– Wsparcie

– Zaangażowanie

– Tolerancja

Ponadto, Fundacja świadczy kompleksowe działania reklamowe dla podmiotów komercyjnych, które chcą ukazać swoją markę w ciekawy i atrakcyjny dla odbiorców sposób tj. podczas projektów realizowanych przez fundację. W szczególności świadczy profesjonalne usługi reklamowe z wykorzystaniem cyfrowych narzędzi marketingowych.

Fundacja We are for U

ul. Płocka 131/35, 87-800 Włocławek

tel. 797 356 076

fundacja@weareforu.pl

www.weareforu.pl