Oferta Społecznego Biznesu.pl Sp. z o.o. non profit

24 listopada 2021

Społeczny Biznes Sp. z o.o. non profit

Jesteśmy zespołem osób doświadczonych w przedsiębiorczości społecznej. Od lat zajmujemy się upowszechnianiem idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Doradzamy, animujemy, promujemy, tworzymy stanowiska pracy. Kreujemy potrzeby „odpowiedzialnych zakupów”. Nasza platforma jest innowacyjnym rozwiązaniem, które umożliwia bezpieczne spotkanie biznesu i klienta. Ułatwia właściwe wybory konsumenckie.

 

Platforma internetowa

Strona Społecznego Biznesu przedstawia kreatywne narzędzia które pozwalają lepiej rozwijać się istniejącym organizacjom pozarządowym. Jest ona dostępna pod adresem: https://spolecznybiznes.pl/ i udostępnia:

Generator wniosków o dofinansowanie do OWES, Możliwość rozliczeń ze swoim OWESem w nowej formie, Udostępnienie esencjonalnych narzędzi De sign Thinking, Materiały wspomagające rozwój i zarządzanie w organizacji.

 

Virtual Expo

Virtual Expo jest katalogiem firm oraz platformą internetową służącą do organizowania wirtualnych targów. Zamiast wirtualnych stanowisk, każda wystawiająca się firma dostaje swoją scenę w postaci strony.

Platforma pozwala na reklamę twojej firmy, podniesienie statystyk oraz pomoże w potencjalnym rozwoju działalności. Dodatkowo daje możliwość spróbowania czegoś zupełnie nowego i niepowtarzalnego.

 

 

Virtual Expo – Katalog Firm

Katalog firm to krótka wizytówka i reklama firmy/instytucji, jest on dostępny pod adresem: https://virtual-expo.pl/katalog-firm/ .

Aby zgłosić się do katalogu należy wypełnić formularz który znajduje się pod adresem: https://virtual-expo.pl/rejestracja-wizytowki/ .

 

 

 

Virtual Expo – Wydarzenia Online

Platforma Virtual-Expo umożliwia organizacje wydarzeń online.

Dzięki platformie targowej można:

– utworzyć różne wydarzenie online,

– prowadzić webinary i szkolenia online,

– uzyskać dane z analityki internetowej,

– mieć dostęp do profesjonalnych usług doradczych,

– mieć indywidualnie przygotowaną scenę i wydarzenie do swoich potrzeb.

 

 

 

Społeczny Biznes.pl Sp. z o.o. non profit

Dubienka 2

88-100 Inowrocław

tel. 502 581 667

mail. spolecznybiznes.pl@gmail.com

www.spolecznybiznes.pl

www.virtual-expo.pl

 

Dystrybutor DropStop 

https://www.facebook.com/DropStopPolska