OLIMPIADA HEFAJSTOSA WŁOCŁAWEK

28 kwietnia 2022

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W BEZPŁANYM WYDARZENIU PN. „OLIMPIADA HEFAJSTOSA WŁOCŁAWEK – 2022”
Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja” Włocławek zaprasza do wzięcia udziału w:

Kolejnej „Olimpiadzie Hefajstosa Włocławek – 2022”, która po okresie pandemii została wznowiona. Odbędzie się na Miejskim Stadionie OSiR Włocławek w dniu 11.06.2022r. (sobota) godz. 9.00 – 14.00 dla osób z niepełnosprawnościami z miasta Włocławek, Województwa Kujawsko-Pomorskiego i innych.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w olimpiadzie z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa w/w sportowych zmaganiach tel. 781-786-701 lub 782-500-052, e-mail: b.schwarz@wp.pl, natomiast listy z nazwiskami, rokiem urodzenia i wybraną dyscypliną lub konkurencją sportową do 25 maja 2022r. (gdyż jesteśmy zobligowani do zakupów związanych z olimpiadą).

Impreza jest bezpłatna, uczestnicy ponoszą jedynie koszty dojazdów. Zapewniony zostanie posiłek dla zawodników i opiekunów.

Państwa uczestnictwo jest bardzo mile widziane, spowoduje większą więź i integrację działających Stowarzyszeń oraz placówek osób z niepełnosprawnościami na terenie województwa.
Organizatorzy mają nadzieję, że start w Olimpiadzie Hefajstosa przyczyni się do uśmiechu i zadowolenia oraz będzie wspaniałym ŚWIĘTEM OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI.