Paintballowe szaleństwa z SNP Sp. z o.o.

4 marca 2019

SNP Sp. z o.o. prowadzi 2 sektory działalności. Pierwszym z nich są usługi sprzątające, które oferują sprzątanie mieszkań, biur, klatek schodowych, a także pranie tapicerki meblowej czy samochodowej przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz chemii firmy Karcher. Drugim sektorem jest działalność związana z prowadzeniem obiektów sportowych – Paintball.

 

Paintball jest dla osób, którzy lubią gry zespołowe. Płeć nie ma tutaj znaczenia. To dynamiczna gra, więc camperzy (gracze preferujący osiadły tryb za jedną z przeszkód i czekający aż wróg sam do nich przyjdzie) zazwyczaj przegrywają. Po dobrym paintballu zawodnicy mają zakwasy a nie odleżyny. Należy też pamiętać o tym, żeby działać zespołowo. Dzięki wzajemnemu osłanianiu się oraz komunikacji choćby w postaci okrzyków, gdzie znajduje się przeciwnik, łatwiej jest zdominować pole i przedostać się na teren „wroga” – drużyny przeciwnej. Czasami, gdy jesteśmy pod ostrym ostrzałem, bez wsparcia drużyny się nie obejdzie. Należy też pamiętać o tym, żeby działać razem, ale razem się nie trzymać. Chowanie się za tymi samymi przeszkodami lub bieg „jeden za drugim” to słaba taktyka. Strategię należy dobrać do realizowanego scenariusza gry. Adrenalina i dynamika gry oczywiście robi swoje. Przede wszystkim jednak należy pamiętać, że w tym wszystkim chodzi o dobrą zabawę. Gra trwa ok. 3 godzin, czasami nawet więcej i wymaga dobrego stanu zdrowia, za to forma nie jest tu ograniczeniem. Grać mogą osoby pełnoletnie lub te, które ukończyły 15 lat pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody od rodziców. Młodsze osoby również mogą grać, ale warunkiem jest tutaj pisemna zgoda rodzica i jego fizyczna obecność.

 

   

Na gniewkowskim polu przy ulicy Parkowej grać można od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 10–20, jednak obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem 733 734 739 lub mailowa (paintball@strefa87.pl).

 

Wystarczy 8 osób, ale pole dostosowane jest także do większych grup. Dysponujemy 30 kompletami broni i odzieży ochronnej. Cena uzależniona jest od wybranego pakietu. Są trzy pakiety – w każdym zapewniamy mundur, maskę ochronną, marker Tippmann 98, miejsce do przebrania, toaletę i altankę z możliwością grillowania. Najtańszy pakiet (podstawowy, w którym każdy gracz otrzymuje 100 kulek) jest za 30,00 zł od osoby.

 

Aktualne ceny znajdują się na stronie internetowej ww.strefa87.pl. Z kolei na będą zamieszczane informacje o akcjach promocyjnych, konkursach oraz innych ciekawych wydarzeniach. Nie zabraknie też informacji o grach otwartych, czyli takich, w których nie trzeba zbierać znajomych, żeby zagrać (gra się z obcymi osobami).