Targi Wystawiennicze „Wielkanoc 2022”

23 marca 2022

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu rozpoczyna rekrutację do udziału w Targach Wystawienniczych „Wielkanoc 2022”.

Targi odbędą się w dwóch galeriach handlowych – Galeria „Atrium Copernicus” w Toruniu oraz Galeria Pomorska w Bydgoszczy, w dniach od 8 do 10 kwietnia 2022 roku, a mogą w nich uczestniczyć podmioty ekonomii społecznej, które będę prezentowały swoją ofertę wyłącznie bezpośrednio związaną ze świętami wielkanocnymi (np. rękodzieło, catering czy zestawy prezentowe). Do dyspozycji każdego podmiotu będzie stoisko o wielkości ok. 6 m2 (2×3 metry). Podmioty mogą wnioskować o zwrot kosztów dojazdu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, poprzez wypełnienie ankiety (link poniżej). Nieprzekraczalny termin nadesłania zgłoszenia upływa w poniedziałek 28 marca, o godz. 10.

Link do ankiety: https://forms.gle/tb41CPr1DDQdYeeE8

Podczas rekrutacji preferowane będą podmioty, które nie brały udziału w projekcie „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim”. Poza tym będzie decydować kolejność zgłoszeń.