Targi Wystawiennicze „Wielkanoc 2023” w Bydgoszczy – rekrutacja

8 marca 2023

Uprzejmie informujemy, że Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu rozpoczyna rekrutację do udziału w Targach Wystawienniczych „Wielkanoc 2023” w Bydgoszczy.

Targi odbędą się w Centrum Handlowym „Focus” w Bydgoszczy, w dniach od 30 marca do 2 kwietnia 2023 roku, a mogą w nich uczestniczyć podmioty ekonomii społecznej, które będę prezentowały swoją ofertę wyłącznie bezpośrednio związaną ze świętami wielkanocnymi (np. rękodzieło, catering czy zestawy prezentowe). Do dyspozycji każdego podmiotu będzie stoisko o wielkości ok. 6 m2 (2×3 metry). Udział w targach jest bezpłatny.
Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, poprzez wypełnienie ankiety (link poniżej). Nieprzekraczalny termin nadesłania zgłoszenia upływa w wtorek 14 marca 2023, o godz. 10.

Link do ankiety: https://forms.gle/ZvfyzTkJktEEdhav5

Podczas rekrutacji preferowane będą podmioty, które nie brały udziału w projekcie „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim”. Poza tym będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, że planowane jest także zorganizowanie targów w Toruniu, w Centrum Handlowym „Toruń Plaza”, także w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023. Obecnie trwają formalności dotyczące podjęcia współpracy z tym podmiotem. Po ich zakończeniu zostanie ogłoszona rekrutacja.