TURALS Sp. z o.o. oferuje sprytny prezent, niezwykłe gadżety

11 kwietnia 2019

TURALS Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem społecznym (spółka non profit), które powstało dzięki wsparciu otrzymanemu w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego z środków Unii Europejskiej. Firma realizuje dwa rodzaje działalności: handel i usługi.

Pierwszą z branż spółki jest sklep internetowy Sprytny Prezent: https://sprytnyprezent.pl/, którego obszar działania obejmuje całą Polskę (rynek krajowy). Asortyment sklepu to różnego rodzaju gadżety (praktyczne i zabawne) oraz nowinki techniczne oraz produkty na różne okoliczności (prezenty). Chociaż działalność tego typu nie jest nowością na rynku, TURALS Sp. z o.o. wyróżnia się na tle konkurencji krótkim czasem realizacji zamówień oraz oczekiwania na dostawę, jak również indywidualnym podejściem do Klienta i jego potrzeb. Grupę  odbiorców stanowią głównie klienci indywidualni – kobiety i mężczyźni w wieku od 18 do 40 lat o przeciętnym i dobrym statusie materialnym, mieszkający na terenie Polski, dokonując decyzji zakupowych kierując się ceną i pomysłowością produktu (produkt zabawny, śmieszny lub praktyczny, ale o ciekawym design – produkt w jakiś sposób wyróżniający się), korzystający z Internetu.

Drugą z gałęzi działalności spółki są usługi sprzątające. Firma świadczy usługi sprzątania klatek schodowych na terenie powiatu inowrocławskiego jako podwykonawca jednej z największych firm działających od lat na lokalnym rynku. Wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług oraz terminowością.

 

„Od kuchni” teraz już nas znasz, mamy nadzieję, że zostaniesz z nami i rozpromienimy Twoją twarz niezwykłymi gadżetami. Pamiętaj o nas również gdy porządków będzie długa lista – zadzwoń i niech wyręczy Cię pogromca brudu – nasz specjalista!

 

Adres siedziby: Ul. Dworcowa 34, 88-100 Inowrocław

Telefon (sklep internetowy): 530 518 029

Telefon (usługi sprzątające): 733 535 732

Adres poczty elektronicznej: turals.kontakt@gmail.com

Adres strony internetowej: https://sprytnyprezent.pl/

Facebook: https://web.facebook.com/SprytnyPrezent/

NIP: 556 277 30 98, REGON: 369318874, KRS: 0000715453