Wizyta studyjna dla przedstawicieli podmiotów reintegracyjnych

27 sierpnia 2021

W imieniu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu zapraszamy przedstawicieli podmiotów reintegracyjnych dla osób z niepełnosprawnością (ZAZ, WTZ) na wizytę studyjną do podmiotów ekonomii społecznej, na terenie województw pomorskiego oraz zachodniopomorskiego.
Wizyta odbędzie się w terminie 15-16 września 2021 roku.

Celem wizyty jest prezentacja dobrych praktyk i korzyści z rozwoju ekonomii społecznej, prezentacja dobrych praktyk w zakresie realizacji projektu „Kręgi Wsparcia”, a także możliwych form współpracy różnych instytucji z PES. Udział w wizycie jest bezpłatny, uczestnikom zapewniony będzie przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział w spotkaniach zgodnie ze szczegółowym programem.

Rekrutacja prowadzona będzie do 6 września 2021 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza:

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIBR_4fQzEc0dF0Cx208bqoQdtm4oEC2XowtluTB27Lg6ZZQ/viewform?usp=sf_link

 

lub odesłanie wypełnionego formularza znajdującego się w załączniku.

Ilość miejsc jest ograniczona, pierwszeństwo mają osoby, które wcześniej nie brały udziału w wizytach studyjnych organizowanych przez ROPS w Toruniu. O zakwalifikowaniu się na wyjazd będzie decydować kolejność zgłoszeń. W przypadku dużej liczby chętnych kwalifikacja nie więcej niż dwóch pierwszych zgłoszonych osób z jednego podmiotu.

formularz zgłoszeniowy

program