Zapraszamy na warsztaty „Społeczne zlecanie zadań publicznych”

1 października 2019

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Społeczne zlecanie zadań publicznych”, które organizowane są przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu.

Dla kogo są organizowane warsztaty?

  • Dla kadry jednostek samorządów terytorialnych, podmiotów ekonomii społecznej i ośrodków wsparcia ekonomii społecznej z zakresu społecznego zlecania zadań publicznych jako instrumenty współpracy samorządów terytorialnych i podmiotów ekonomii społecznej, m.in. w zakresie usług społecznych, rewitalizacji i realizacji innych zadań publicznych.

Kiedy i gdzie?

  • Do dyspozycji mamy cztery terminy: 14 i 16 października oraz 20 i 21 listopada 2019 roku.
  • Warsztaty odbędą się w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, w Toruniu przy ul. Bartkiewiczówny 93.

Warsztaty będzie prowadził Tomasz Schimanek, ekspert ds. ekonomii społecznej i społecznych zamówień publicznych. Uczestnicy dowiedzą się m.in. o tym, jakie są tryby zlecania zadań publicznych, jakie są rozwiązania pozwalające uwzględniać aspekty społeczne przy zlecaniu zadań publicznych, w tym w zakresie świadczenia usług społecznych i rewitalizacji oraz jakie są korzyści ze stosowania społecznego zlecania zadań publicznych: zlecający, odbiorcy, wykonawcy, w tym podmioty ekonomii społecznej.

Zapraszamy przede wszystkim te osoby, które w swojej pracy zajmują się zamówieniami publicznymi.

Rekrutacja trwa do 2 października (na warsztaty 14 października), do 7 października (na warsztaty 16 października) oraz do 8 listopada (warsztaty 20 i 21 listopada).

Szczegóły oraz formularze na warsztaty dostępne na stronie: http://es.rops.torun.pl/aktualnosc-206-zapraszamy_na_warsztaty_ze_spolecznego.html

Osoba do kontaktu – Radosław Kowalski, tel. 571 293 185, mail: r.kowalski@rops.torun.pl.

Program warsztatów