Zaproszenie na spotkanie Sieci Podmiotów Turystycznych!

4 listopada 2022

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu zapraszam na spotkanie Sieci Turystycznej Podmiotów Ekonomii Społecznej z Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Spotkanie odbędzie się w czwartek 17 listopada 2022 r. w godz. 11.00-13.00 przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (aplikacja Zoom).

Głównym tematem spotkania będzie przedstawienie Projektu „Turystyka dostępna 1.0”, którego celem jest poprawa poziomu dostępności bazy i oferty turystyczno-rekreacyjnej dla osób o specjalnych potrzebach związanych z niepełnosprawnościami oraz zwiększenie korzystania z oferty turystycznej osób z niepełnosprawnościami na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Spotkanie poprowadzi dla Państwa Pani Elżbieta Redo z 4ES Non Profit Sp. z o.o. Dodatkowo podczas spotkania zostanie przedstawiona propozycja katalogu turystycznego dla szkół.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zarejestrowanie się do dnia 15 listopada za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: https://forms.gle/YKXDhDnT1fxmhyMD8

Na podane adres e-mail w formularzu zgłoszeniowym zostanie wysłany link do spotkania.

W spotkaniu mogą wziąć udział przedstawiciele PES spoza Sieci Turystycznej Podmiotów Ekonomii Społecznej z Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Udział w spotkaniach sieciujących organizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu jest bezpłatny.

Osoba do kontaktu w sprawie spotkań: Radosław Kowalski r.kowalski@rops.torun.pl, tel. 501 604 113.

 

PROGRAM SPOTKANIA